top of page
woman-holding-hand-mirror BW facebook co

Gülüş Tasarımı

Hayalinizdeki gülüşün tasarımına aktif olarak katılabilirsiniz. 
Dişlerinizde yapmak istediğiniz değişiklikleri uzman doktorunuzla paylaşıp, olasılıkları birlikte gözden geçirebilir ve  birlikte planlayabilirsiniz.


Gülüş tasarımı, size özel, güzel ve doğal görünümlü bir gülümseme yaratmaya odaklanan estetik diş hekimliği tedavi planıdır. İstenilen  sonucu elde etmek için aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli faktörleri dikkate alır: 
Dişler: Bu, dişlerinizin şeklinin, boyutunun, renginin, hizasının ve konumunun değerlendirilmesini içerir.
Diş etleri: Diş eti çizgisi simetrisi ve açıklığı gibi faktörler de dahil olmak üzere diş etlerinizin sağlığı ve görünümü de dikkate alınır.
Yüz: Gülüş tasarımı, dudak şekli, oranlar gibi yüz özelliklerinizi ve gülümsemenizin genel yüz estetiğinizle nasıl etkileşime girdiğini dikkate alır.
Diş hekiminiz, aşağıdaki gibi prosedürlerin birini veya birkaçını içerebilecek kişiselleştirilmiş bir tedavi planı oluşturmak için hedeflerinizi ve tercihlerinizi tartışacaktır:

Diş beyazlatma, Laminalar, Diş implantları, Diş kronları, Bonding,  Diş eti şekillendirme

Gülüş tasarımı herkese uyan tek bir yaklaşım değildir. Sadece harika görünmekle kalmayıp aynı zamanda benzersiz yüz özelliklerinizi tamamlayan ve güveninizi artıran bir gülümsemeye ulaşmak, siz ve diş hekiminiz arasında işbirliğine dayalı bir süreçtir.

bottom of page